Ријана поп икона на денешницата

30 мај, 20110
naslovna

Ријана е една од најголемите ѕвезди на денешната поп естрада. Таа се појави во 2005 година и од тогаш е актуелна на сите топ листи. Родена е на 20-ти фебруари 1988 година во Барбадос. Позната е по песните “Umbrella”, “Please Don’t Stop the Music”, “Russian Roulette”, “Rude Boy”, “Don’t Stop the Music”….

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber