Ријана повторно нападната!

30 јули, 20110
3naslovna

Атрактивната пејачка Ријана, се почесто ја има во медиумите но, не за убаво. Некако во последен период Ријана е застапена само со осудувања и критики за секоја нејзина новост. Без разлика дали ќе снима нов спот, дали ќе има нова песна, јавен настап, или нешто слично, постојано е критикувава.

Овие денови беше осудувана зошто пред да почне да ја пее нејзината песна на еден јавен настап, наздравила и ја испила целата чаша алкохол. Фановите велеа дека тоа е лош пример за младата популација.

Сега пак таа на Твитер напишала дека не се спремала посебно за фотосесијата за Вог, освен што се издепилирала и изгладнувала. Сега пак и за ова нападната. Изгладнувањето не е во ред, и не треба да им се препорачува на младите луѓе.

На ова Ријана не изреагирала. Само во продолжение порачала” Британски Вог еве ме доаѓам!”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit