Ријана секс манијак! За пет минути потрошила 1000 долари во секс шоп! :)

23 октомври, 20110
riri

Познатата пејачка од Барбадос, Ријана, минатата недела била во Париз, а ако сте во тој град морате да направите соодветен шопинг. Но Ријна сигурно веќе не ја интересира високата мода, па наместо таму, познатата пејачка влегла во секс шоп и потрошила повеќе од 1000 долари за само пет минути.

Сведокот кој бил во продавницата изјавил дека пејачката точно знаела што сака и дека од никого не побарала помош за нејзниот избор.  Од продавницата излегла насмеана од уво до уво.

Пејачката купила секси долен веш, миризливи свеќи имасло.

„Знаеше точно што сака, не ппбара помош“, изјавил еден од сведоците. Надвор пред продавницата ја чекал автомобил, а таа влегла во него со насмевка на лицето.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş