Ријана вербално нападната од расист!? Му вратила,со иста мерка!

19 декември, 20110
rihannu-vrijeao-rasist-zbog-boje-koze-rekao-joj-da-je-ruzna-504x335-20111145-20111109100241-293ed7aeca3b08d47e0c4b3255435549

Кога почна да ме навредува, црната жена се разбуди во мене”, му вратив со иста мерка, напишала пејачката на својот Твитер профил.

На кого му е гајле за него! Заборави дека некогаш си го сретнала, не вреди да се спомене, се дел од коментарите на фоновите напишани на нејзиниот профил.

Пејачката престојувала во еден хотел во Лисабон. Таму налетала на најлошиот и најголемиот расист на светот. Човекот вербално ја нападнал поради бојата на кожата, и сите црни жени на светот ги нарекол грди курви, а употребувал и други вулгарности. Ријана била многу навредена и вербално со иста мерка му возвратила на непристојниот маж. Ријана исто така се запрашала како е можно во денешно време се уште да постојат луѓе со вакви размислувања.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber