Ријана во врска со Дрејк

16 јуни, 20110
The 53rd Annual GRAMMY Awards - Show

Ријана и Дрејк се уловени како си разменуваат нежности во еден ноќен клув во Канада. Папараците успеале да дадат доказ дека тие имаат нешто повеќе од пријателство.

Ријана во моментов ја одржува светската турнеја, на која Дрејк и е чест гостин, но не само на бината туку и во хотелската соба.

Извор близок на пејачката изјавил дека тие се гледаат повремено веќе две години. Дрејк со сета сила се трудел тоа да прерасне во врска, па на крајот изгледа му успеало. Во текот на светската турнеја на Ријана тие земале две соби, но секогаш ноќта ја поминувале заедно во иста соба, изјавил изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma