Ријана закачила грип:( Па нормално… повеќе гола ја гледавме, него облечена!

1 ноември, 20110
111101002

Ријана на Твитер објавила фотографија додека прима инфузија. Покрај фотографијата напишала извинување до Шведските фанови.
“Жал ми е Малме. Сакам да им се извинам на сите кои дојдоа на концертот. Бев возбудена што ќе пеам за сите вас. Сите убаво ќе си поминевме. Многу сум разочарана од откажувањето на концертот”, напишала Ријана.
Промотерите на овој концерт за TMZ изјавиле дека Ријана не била во можност да го одработи концерт.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi