Ријана заврши на под

27 јуни, 20110
rihanna1

За време на настапот во Канада, Ријана заврши на под.

Таа ја пеела песната  “What’s my name” и во еден момент обидувајќи се да направи чекор со високите потпетици,кон центарот на бината се сопнала и паднала на колена, но многу брзо се снашла и продолжила со настапот. Ова е трета непријатна ситуација во последниве месеци.

http://www.youtube.com/watch?v=uRW9zWNKed0&feature=player_embedded

Кон крајот на април Ријана се сопнала во Франција и паднала удирајќи со главата на под, а по само неколку недели го почувствувала и подот во Велика Британија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/