Рики Мартин сака да се венча со својот дечко

11 јули, 20110
4394_ricky-martin-con-su-novio-carlos-gonzalez

Латиноамериканскиот пејач Рики Мартин сака да ја озакони четири годишната врска со својот партнер Карлос. Тој има желба церемонијата да ја направи во родниот Порторико.

Не сакам ништо да форсирам, само го прашав Карлос дали сака да ја озакониме нашата врска, а тој ми одговори дека му се допаѓа мојата идеја, но сепак нема потреба од брзање, изјавил Рики Мартин. Најголем проблем им претставува тоа што хомосексуалците во Порторико немаат право да склопуваат геј бракови, но се надеваат дека тоа ќе се промени.

Рики Мартин пред две години од сурогат мајка ги доби близнаците Валентина и Матеа.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit