Риси Витерспун во бикини на Хаваи! Леле целулииит…стриии! ццц…

16 август, 20110
Reese-Witherspoon4

Холивудската актерска Риси Витерспун гордо го покажа своето стегнато тело на плажите во Хаваи, но она што ги заинтересира сите беше нејзината најнова тетоважа.

Младата актерка, која изгледаше прекрасно во сините бикини, си истетовирала две птици во лет меѓу кои има ѕвездичка. Тетоважата се наоѓа на левата страна на стомакот веднаш под папокот. Таа сеуште не го открила значењето на тетоважата, но се очекува тоа да го стори наскоро во некое интервју.

Витерспун, која е на одмор во Хаваи со сегашниот сопруг Џим Тот и двете деца од претходниот брак, изгледа многу задоволно и среќно. Пред да заминат за Хаваи, новопечената холивудска двојка беше на на романтично патување низ Италија и во Париз.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit