Роби Вилијамс го покажа пенисот на концертот за време на дивата изведба

20 јуни, 20110
Роби Вилијамс го покажа пенисот на концертот за време на дивата изведба

Роби Вилијамс  неодамна настапи во Даблин. Брилијантниот Роби пред повеќе од 80 илјади обожаватели немжел да биде мирен, тој ја загубил целата контрола, дури и над својот полов орган. На концертот со својот бенд, Роби имал своја соло точка. Изведувајќи ја песната “Rock DJ”, Вилијамс имал плесна точка, а во текот на истата му излетал пенисот од панталоните. Пејачот не се вознемирил многу, не брзал да ја врати својата гордост назад.

“Беше тоа дива точка, па не е ни чудо што му излетал, а не ни брзаше да го врати во панталони. Мислам дека тоа и му беше целта, викаше, пцуеше и пробуваше да забави пред да ја стави раката во панталони. Иако изгледаше како лудак, жените не се жалеа”, изјавува сведок на преформансот на Роби Вилијамс. Во својата долгогодишна и успешна кариера, Роби повеќе пати покажа колку е горд на своето тело.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma