Роденденот на една мачка! Ист како оној на Парис Хилтон! :)

28 август, 20110
naslovna

Погледнете како на мачката Матилда и го прославија 15 – иот роденден. Таа е омиленото милениче на вработените во луксузниот хотел Algonquin во Њујорк.

Роденденската забава беше организирана во вид на модна ревија. Сите поканети требаше да ги донесат своите миленици облечени во „гламурозна“ облека и да парадираат пред останите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma