Рок ѕвездите: некогаш и сега

20 мај, 20110
Rock-Stars

Секс, дрога и рокенрол, тоа беше животот на рок легендите, нели? Некои жалат за поминатите денови, некои се каат за работите што ги правеле, а некои едноставно со насмевка се сеќаваат на добрите моменти. Погледнете дел од ѕвездите како изгледале некогаш, а како сега.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi