Роналдо и Ирина се испофаќале на плажа

2 јули, 20110
68983

Најскапиот фудбалер на светот навистина знае да ужива.

Кристијано Роналдо е на заслужен одмор во Потугалија. После сезоната полна со рекорди Кристијано слободното време го поминува со преубавата руска манекенка Ирина Шејк.

Младиот пар ужива во убавините на морето, и не им е важно дали некој папарацо ќе ги фати во компромитирачка поза, како што му успеа на фотографот на Билд.

Роналдо и Ирина се запознале лани додека ја снимале рекламата за престижната модна марка Армани.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit