Роналдо во едно поинакво издание

29 јули, 20110
ronaldo naslovna

Некогашен светски најдобар фудбалер, Роналдо уживаше на плажите на Ибица.

Оние кои се воодушевуваа на неговата игра и талент, нема да бидат рамнодушни на фотографиите кои ќе ги погледнат. Роналдо навистина изгледа поинаку. Познато е дека Роналдо има проблеми со тироидната жлезда, заради што и го напушти фидбалот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi