Сакате да го видите газето на Џејмс Франко??? Епа погледнете внатре!!!

27 октомври, 20110
high times magazine arrivals 280908
Секси актерот Џејмс Франко изгледа добро се снаоѓа пред камерата, и често може да се види во улога на модел во разни модни кампањи и едиторијали. Дури и толку многу се опушта пред камерите, што за едиторијалот за магазинот “Flaunt” снимил фотографија на која го покажал своето голо “газе”!По објавувањето на новото издание на “Flaunt”, на кое убаво се гледа цврстото “газе” на актерот, обожавателките побудалеле од воодушевување, додека сопствениците на магазинот задоволно ги тријат рацете, бидејќи вакво добро “газе”, а притоа и на познат актер, ретко може да се види секој ден на страниците на некое списание.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş