Само за луди и богати

2 јуни, 20110
3

Дел од теренот на стадионот “Ивуд Парк” од кој Вејн Руни со гол од пенал го израмни резултатот на мечот со Блекбурн и му ја донесе шампионската титула на Манчестер Јунајтед се најде на продажба преку сајтот “eBay”.

Доколку сте доволно луди и богати да го купите овој необичен сувенир, цената веќе достигна милион фунти па вклучете се во аукцијата да не останете со празни раце.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi