Сандра Булок: Рајан не е мојата љубов

17 јануари, 20110
sandra_bullock

Холивудската глумица Сандра Булок сепак ги демантираше гласините дека е во врска со Рајан Рејнолдс. Веќе подолго време кружеа гласините дека тие се во врска, и конечно Сандра излезе и, и кажа нешто повеќе за тоа на јавноста. Јас и Рајан сме само добри пријатели. Тој не ми е момче, не ми е љубовник, само добар пријател. Тоа ми е повеќе од десет години. Единствениот маж во мојот живот е мојот син, изјави Булок. Гласините почнаа да се шират кога излезе информацијата дека тие заедно ќе ја дочекаат новогодишната ноќ. Па се претпостави дека Рајан најде утеха во својата долгогодишна пријателка по прекинот на бракот со Скарлет Јохансон.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi