Сандра Булок троши милиони за приватност

14 јуни, 20110
1Sandra-Bullock-46

Актерката Сандра Булок, откако се разведе од Џеси Џејмс постојано е на мета на новинарите. Кратко по тоа таа го посвои синот Луис. Сега со него сака да се тргне од целата јавност и да имаат мирен живот далеку од папараците.

Со таа цел таа купила нова вила во Беверли Хилс, вредна 23 милиони долари. Вилата ја нуди целата приватност која им е потребна на Сандра и Луис. Но, вселувањето во неа нема да биде наскоро. Таа побарала целата вила да се реновира, а тоа ќе потреа една година. Не се знае колку Сандра ќе потроши за реновирањето, но сигурно вреди доколку ја добие приватноста која и е потребна.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/