Сара Џесика Паркер станала уличарка! Ама не е до неа, Њујорк ја направи таква :))

30 декември, 20110
sarahjessicaparke

Сара Џесика Паркер изјавила дека животот и се променил и дека е постојано на улица. Актерката открива дека не се грижи за лудите забави за Новогодишната ноќ, и дека поваѓно и е вечерта да ја помине во друштво на блиски пријатели и луќето кои ги сака. Мајката на девет годишниот Џејмс и две годишните близналиња Марион и Табита открива дека понекогаш слави во кругот на семејството, но најчесто е во друштво на пријателите. Познатата Сара додава дека и понатаму живее нормален живот, покрај големата слава. Смета дека за тоа е заслужен животот во Њујорк. “Животот во Њујорк те тера секој ден да си на улица. Одам по децата во училиште, се возам со такси и метро”, заклучила 48-годишната Сара.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber