Се ближи крајот на очајните домаќинки?

13 јули, 20110
ochajnidomakinki

Режисерот Марк Чери и американската телевизија (ABC) наводно сериозно размислуваат оваа осма сезона од хит серијата “Очајни домаќинки“, да биде и последна.

Иако снимањето на оваа сезона од серијата штотуку започна, за неколку недели може да им дојде крај на очајните домаќинки. Крајната и дефинитивна одлука ќе биде донесена следниот месец, откако ќе се утврди колкава била гледаноста на серијата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit