Се напила шише вино до 11 часот и погледнете како завршила?! :)

26 декември, 20110
1

Една од најсексипилните жени, моделот и тв личност – Имоген Томас одлучила со своите фанови да сподели како се забавувала за време на празниците и на Twitter објавила фотографии од себе во досега невидено издание.

Да се напиете неколку чашки за време на празниците и не е толку лошо, но добро расположената Имоген Томас (29)отиде чекор понатаму, испила шише вино до 11 часот и се пофалила на Twitter.

На првата фотографија една од најсексипилните жени на светот стои на подот, на глава со нозете во воздух.

Ете како се забавуваат некои познати личности во својот дом, а за тоа да не остане помеѓу четири ѕида, на Twitter редовно поднесуваат изваштаи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber