Се обидел да силува ракун, на крај останал без пенис! :)

28 декември, 20110
rakun

Русинот Александер Кирилов сакал да го зачини својот љубоен живот па веројатно затоа се обидел да силува ракун. Сепак мудото животно знаело како да се заштити, му го одгризал пенисот на силувачот…

Русинот наводно пиел со своето друштво кога на нив налетало животното. „Кога го видов ракунот помислив  малку да се забавувам“, изјавил 44 годишниот Александер, на прашањето од хирурзите во болница во Москва, зошто тоа го направил.

Хирурзите се обиделе да му ја вратат машкоста на Александер. Лекарите му рекле дека нормално ќе функионира во иднина, но дека неможе да му го вратат оној дел што бил одгризан од ракунот.

Александер сигурно втор пат добро ќе размисли дали да пие и да силува животно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber