Се обидува да избегне затворска казна на сметка на своите гради

18 март, 20110
Simona_Sensual_1

Романската девојка од рекламите, Симона Сензуал се обидува да избегне затворска казна на сметка на своите гради. Таа била фатена од страна на полицијата дека вози, и покрај тоа што и била одземена возачката дозвола заради предизвикана голема сообраќајна несреќа.

Таа се бранела со изговорот дека морала да седне на возачкото седиште од автомобилот заради силните болки кои ги добила во градите како резултат на неодамнешните вградени силикони. Морав да одам на лекар, имав силни болки а немав друг избор, во моментот немаше слободна такси автомобил.

Останува да видиме дали судијата ќе падне на приказната, на девојката со големите гради. Доколку нејзината приказна не помине, Симона ќе треба да потроши пет години во затвор.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi