Се роди дете со две запчиња : )) Живо и Здраво да е : )

21 август, 20111
бебе со 2 запчиња

Само што се роди, а веќе може да ги покаже своите заби !

Шегата на страна, родителите на малата Самер Вејлен од околината на Њукасл се шокирале кога во породилното дознале дека нивната тукушто родена ќерка има два бисерни заба на долната вилица.

Самер не е единственото дете родено со заби, во семејството Вејмер изгледа тоа е традиција која се предава од баба на внука. Имено бабата на Самер, Шарли е родена со два заба на долната вилица.

Среќните и помалку изненадени родители ќе мораат да ја носат својата ќерка на забар, иако таа уште нема наполнето еден месец.

One comment

  • kate

    6 декември, 2012 at 16:49

    i mojata kerka se rodi so zapce

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi