Се верија Никол Шерцингер и Луис Хамилтон

18 јули, 20110
lewishamilton_nicolesherzinger_jlp_17072011_625

Никол Шерцингер се верила со Луис Хамилтон, потврдува таткото на популарната пејачка. 26-годишниот возач на Формула 1, ја запросил Никол по четири годишна врска. “Да, тие се верени. Мојот иден зет е многу добро момче, навистина стои цврсто на земја. Целото семејство го сака”, изјавил таткото на Никол, Алфонсо Валиент. Не открива кога и каде Луис ја запросил неговата ќерка, но тврди дека тоа навистина се случило.

“Луис е искрен, тој и мојата ќерка навитина изгледаат среќни заедно. Кога прв пат дојде во мојата куќа, прво земе во раце едно од бебињата. Тоа помина многу добро”, додава Алфонсо.

Никол го запознала Хамилтон на доделувањето на European Music Awards во Минхен 2007 година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit