Се верија Роналдо и Ирина Шајк! Ај нека им е честито:))

6 ноември, 20110
Cristiano Ronaldo Beautiful and Hot Pictures 79ba4_Cristiano-Ronaldo-Irina-Shayk-20100528042008

Ирина Шајк се појавила со голем дијамантски прстен на доделувањето на наградата “Golden Boot”, која му припаднала на нејзиното момче Роналдо.
Во своето познато издание Ирина (25) овој пат, не го привлекла вниманието само својот изглед, туку и со големиот веренички прстен на левата рака. Наводно, прстенот чини околу 100.000 фунти.
Парот се уште не ги коментирал наводите за нивната свадба, но нивни пријатели имале што да кажат.
– Роналдо и Ирина зборуваат многу за брак. Тој сакаше да направи нешто многу посебно и романтично, така што на Денот на вљубените отпатувал во Њујорк и ја изненадил Ирина. Тој таму и предложил брак и таа прифатила, изјавил близок пријател на парот, кој додал дека мајката на Роналдо, Делорес сакала свадбата да со одржи во неговото родно место Мадеира.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi