Секое чудо за три дена… Марија се враќа на Шварци ?

16 јули, 20110
marija and arnold

Не помина многу долго време за Марија Шривер да заборави на неверствата на Шварци. Тие поминаа заедничка вечера во еден италијански ресторан. Поводот бил роденденот на нивниот син Патрик.

Сите тројца пристигнале и си заминале посебно. Но, во текот на вечерата Марија и Шварци си размениле неколку насмевки. На прашањето на новинарите за тоа каков е сега нивниот однис, и двајцата само се насмевнале. Еден од новинарите му се обратил на Арнолд со зборовите:” Се надевам ќе бидете повторно заедно” на што тој се насмевнал како знак на благодарност за поддршката.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit