Секогаш изненадената Тејлор Свифт

28 март, 20110
Taylor Swift looks

Тејлор Свифт со години наназад ја гледаме на големите манифестации како што се: Греми, МТВ, Еми наградите и слично и секогаш го има истиот израз на лицето полн со изненадување.

Ова се неколку фотографии кои го даваат нејзиниот потполно ист израз на лицето низ текот на годините. Сегогаш во стилот на Пепелашка, и со неверување ги прима наградите.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi