Секс и град

8 јули, 20110
Sex And The City The Movie-11

На Мичам Бојд му дошло преку глава опседнатоста на неговата девоја со „Сексот и градот“. Рака на срце, не би имал проблем со нејзината опседнатост со сексот, ама оној од кој и сам ќе се офајди.
Со цел да и привлече внимание и да и се замили барем приближно како хероите од оваа серија, дошол до оригинална идеја:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/