Секси е кога ќе кажеш дека имаш 60 годишен дечко

28 мај, 20110
eva-mendes-1024x768-24725

Атрактивната актерка, изјавила дека таа не го поддржува бракот и дека за нејзе е многу секси кога ќе се каже дека 50 или 60-годишник е нејзин дечко.
Ева Мендес вели дека нејзе не и треба потпис на хартија за да ја потврди својата љубов.
“Јас не сум против брак, но јас не мислам дека ми треба тоа парче хартија, за друштво”. За нејзе е секси е кога ќе каже дека има дечко отколку сопруг, изјавила Ева.

“Мислам дека е многу секси кога сте со некој кој има 50 или 60 години и да кажам дека тој ми е дечко, изјавила Мендес.
Нејзината 9 годишна врска со Перуанскиот режисер Џорџ Гаргуревич пред половина година, наводно, била во криза поради нејзиното одбивање да застане на лудиот камен.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma