Секси кадрици за новата сезона

4 ноември, 20110
9

Кадравата коса понекогаш има потреба од повеќе грижа и внимание, отколку правата коса, за да изгледа добро, но пак изгледа неверојатно секси!

Ако имате природни кадрици, или пак барате промена во фризурата за новата сезона треба да знаете, дека кадравата коса е повторно тренд број еден во фризурите.

Од кадрави фризури со природен изглед до долги коси со крупни локни, едноставно пробајте ги сите и изберете ги идеалните кадрици за вас.

Стилистите предлагаат многу возбудливи кадрави фризури за новата сезона обликувани по различен начин.  Погледнете ја новата галерија со фотографии избрани од последните модни писти.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş