Сексуалниот живот на Khloe Kardashian е испланиран од страна на нејзината мајка

27 април, 20110
Khloe-Kardashian-and-Lamar

Понесена од реалното шоу, мајката на Khloe Kardashian не само што ги диктира правилата за шоуто туку таа почнала да и предложува на својата ќерка разни секс пози за да остане бремена.

Очајнички сакала повторно да стане баба, па повеќе не бирала начин како да ја убеди својата ќерка. Khloe изјавила дека нејзината мајка е повеќе опседната со бебе отколку што е самата таа. Таа се однесува како да е во брак со мене, а не како мајка.

Јас и мојот сопруг сакаме бебе, но не мислам дека е многу романтично да планираме кое време ќе имаме секс и кои пози треба да ги правиме, изјавила Khloe.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma