Селенчево уште не поодено-парче прави а?:)

31 јули, 20110
selena naslovna

Селена Гомез направи одличен концерт, на кој одлично си поминаа сите, а со сигурност машката публика. Нејзиниот секси аутфит беше надополнет со убавото тело. Одлично изгледа Селена кога не е во друштво на Џастин Бибер нели?:)

Погледнете ги фотографиите од нејзиниот концерт и уживајте:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit