Сепак мајка и не била причината за разводот! Џеј Ло се клецкала со кубански манекен!

19 јули, 20111
jennifer and william

Неодоливата Џеј Ло не е така невина. Таа како причина за бракот ги наведе несогласувањата со нејзиниот сопруг Марк Ентони, а исто така беше пишувано дека нејзината мајка е заслужна за се, поточно нејзиното мешање во бракот.

Но, за само неколку дена излезе нова вест. Џеј Ло била во тајна врска со згодниот манекен од Куба, Вилијам Леви, кој се појави на нејзиниот спот за песната “I’m into You”.

Нивната љубов изгледа е поголема од она што се зборува. И Вилијам исто така се развел од неговата сопруга со која има две деца.

Нивни блиски пријатели изјавиле дека искрата помеѓу Џенифер и Вилијам се појавила веднаш уште на првото снимање, а потоа тоа преминало во нешто повеќе.

На ова пак веднаш изреагирал Вилијам со изјавата јас нема ништо со Џенифер Лопез!

Можеби Вилијам се погодил во најдобро време, кога бракот на Џенифер и Марк имал многу кризи, па тоа било само последната причина зошто се разведоа Џеј Ло и Марк Ентони!

One comment

  • Elena

    19 јули, 2011 at 15:11

    и оваа џеј ло испадна калаштура. ц ц ц

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit