Serena Williams со нова ноќна мора

4 мај, 20110
Serena-Williams-8

Кралицата на тенисот Serena Williams има нова ноќна мора. Пред два месеци таа заврши во болница на операција поради проблеми со белите дробови. Сега таа веќе подолго време има проблеми со четериесет годишниот Patenem Ouedraogo, кој ја следи и се обидува да и се приближи со изговорот дека тие се сродни души.

Пред неколку дена обезбедувањето едвај го тргнал човекот од домот на Serena. Тој сакал да влезе на сила правдајќи се дека тие се сакаат и нивната љубов е взаемна. Тој ја прател и и бил сенка на секое нејзино излегување од дома.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi