Шаховница во црно бела варијанта :) Лејди Гага, модна икона на 21 век :)

22 август, 20110
gaga

Најконтроверзната пејачка на денешницата, Лејди Гага која има 25 години, ужива со секој свој нов настап да ја шокира публиката на секој можен начин.

Таа неодамна била гостинка во едно телевизиско шоу во Њујорк, а на себе носела необична креација од Салваторе Ферагамо, поточно ревиски модел од колекцијата есен-зима за 2011/2012 година.

Таа во живо настапила со песната You and I, а на себе носела пепито фустан, пепито чевли и пепито чанта од питон. За перформансот да биде целосен, дури и клавирот на која таа свирела бил тапациран во пепито дезен.

httpv://www.youtube.com/watch?v=DjaaBnfW6Eg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi