Шакира сними секси видео

25 декември, 20110
Shakira

Популарната ѕвезда од Колумбија Шакира, овие денови сними секси спот за новото ДВД во кое има инсерти од нејзината последна турнеа.

За потребите на промоцијата Шакира позираше во златни бикини. Така што пејачката одлучи да ја освои титулата за најсексипилна поп-ѕвезда.

httpv://www.youtube.com/watch?v=K0LU6IY-v0Y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma