Шекил О Нил и “порно бандата”

16 јуни, 20110
shekil o nil

НБА ѕвездата, Шекил О Нил би сослушан во полициската станица во Лос Анџелес. Причината за тоа бил инцидентот кој се случил во 2008 година. Шекил најмил банда која ја ќе заврши валканата работа.

Роберт Рос, човекот кој бил киднапиран од старна на бандата изјавил дека има домашно видео од Шекил, на кое тој е во акција со друга жена, а не неговата сопруга. Тој смета дека причината за киднапирањето било токму тоа.  Бандата го киднапирала за да му се закани да не го објави видеото.

Иако тоа се случило во 2008 година, полицијата дури сега успеала да ги фати сите членови на бандата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/