Шер добротвор! Ја спасила својата пријателка! Браво за баба Шер:)

4 ноември, 20110
cher_hit_134

Пејачката и го спасила животот на својата пријатека, откако ненадејно и се слошило во нејзиниот дом. Дориана Санчез, која со Шер е веќе 26 години во пријателски односи, со месеци имала болки во ‘рбетот. Пејачката испратила приватен авион за да ја пренесе Санчез во болница во Лос Анџелес каде и биле извршени специјалистички прегледи на ‘рбетот.
Како поминуваа деновите работата стануваше се посериозна. Шер ми рече дека мора да посетам специјалист – изјавила Дориан.
Откако еден ден и се слошило на Дориан, веднаш ја прегледал неврохирургот Нил Мартин у увидел дека Дориан има голем тумор на мозокот кој итно морал да се оперира. Доријан изјавила дека немало да биде жива, доколку не и помогнела Шер, и изјавила дека пејачката цело време била покрај неа и и помагала.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş