Шерил Кол има нова тетоважа

27 јануари, 20110
cheryl_tweedy_tat_2

Шерил Кол има нова тетоважа на своето секси тело. Прекрасната британка си истетовирала голема пеперутка опкружена со различни симболи на долниот дел на грбот. Шерил е новата тетоважа ја покажа на доделувањето на наградите на националната телевизија, а за таа прилика носеше долг црн фустан кој го открива нејзиниот грб. Шерил самата ја дизајнирала новата тетоважа, а тетовирањето траело 11 часа. За тоа време друштво и правел нејзиното момче Дерек. Пејачка изјавила дека нејзината нова тетоважа има голема симболика и дека била премногу лична. Шерил неколку недели работела на дизајнот на тетоважата и таа ги симболизирала нејзините нови почетоци.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi