Шерил Кол си го бара

3 јули, 20110
article-1159885-03C08C69000005DC-819_468x449

Британската музичарка Шерил Кол извела секси танц за нејзиниот поранешен сопруг Ешли Кол на неговата роденденска забава.
Иако нема официјална потврда, британските медиуми во последните неколку дена зборуваат за тоа како пејачката сепак одлучила да ги прости сите неверства на Ешли и повторно да му се врати.
Неименуван извор тврди дека на неодамнешната роденденска забава, која ја подготвила Шерил биле заедно, држејќи се за раце, а потоа заедно ја напуштиле забавата.

“Шерил настапила со многу провокативна точка за Ешли и го галела по лицето”, изјавил извор за News of the World.
“Таа ноќ сфатија дека меѓу нив сеуште постои хемија, тие не можат еден без друг”, додаде изворот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit