Шон Пен ја покажа новата девојка

8 јули, 20110
naslovna

Познатиот холивудски актер Шон Пен ја покажа својата нова девојка Stacey Koplin, само по неколку недели од разделбата со Скарлет Јохансон.

Актерот и неговата нова девојка биле видени на плажите во Америка како уживаат во прошетките.

Шон Пен и Скарлет Јохансон беа во врска само шест месеци, но се разделија минатиот месец, поради како што беше кажано актерот несакал да се врзува.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit