Што и се случува со нозете?

20 април, 20110
noze1

Уште една трагикомична грешка на Photoshop. Во каталогот на модната куќа Bodem, освен убавата пролетна колекција може да се види и една фотографија на која се наоѓа насмеаната несреќно фотошопирана манекенка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber