Што и се случува со нозете?

20 април, 20110
noze1

Уште една трагикомична грешка на Photoshop. Во каталогот на модната куќа Bodem, освен убавата пролетна колекција може да се види и една фотографија на која се наоѓа насмеаната несреќно фотошопирана манекенка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma