Што има заедничко електронската цигара со секс со робот?

24 јули, 20110
Што има заедничко електронската цигара со секс со робот?

Една компанија која произведува електронски цигари објавила конкурс за најдобро видео, а победило едно прилично провокативно.

Како што велат од компанијата, електронските цигари се сметаат за еден вид футуристички изум, а во согласност со тоа е направена и оваа видео снимка која всушност е реклама, каде има еден робот во “акција“.

Не ни е баш јасно што е тука заедничко, футуризмот? 🙂 Но сепак, рекламата е xумористична и ни открива дека и роботите можат да бидат романтични и колку се издржливи љубовници.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit