Што ли прави Лејди Гага?

3 јули, 20110
ladygaga_amenfashion_02072011_625

Лејди Гага објавила фотографија на која седи исцрпена на WC школка и се допира по гениталиите. Контраверзната пејачка сликата ја објавила на слижбената страна на својата модна линија “Amen” на која ги објавува своите интересни модни комбинации.

Гага на фотографијата ја обоила косата и пазувите со сина боја, а се шпекулира дека тоа го направила во чест на еден од своите омилени филмови Штрумфови.

Пејачката  моментално е на пет-дневна турнеја во Тајван, каде што има толку многу фанови кои го блокирале сообраќај кога таа се упатила на час по јога. Гага има неочекувано одлучила да ги земе еден час јога, но многу фанови ја препознале на улица и дошло до сообраќаен колапс. Сепак таа успеа да извежба еден час, а нејзиниот инструктор вели била многу пријатна и смирена.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit