Што се имале мексиканските нарко босови?!

16 ноември, 20110
mex

Акцијата за фаќање на големите нарко босови низ цела Јужна Америка, особено Мексико не запира. Неодамна се појавија фотографии од конфискуваниот имот на уапсените криминалци.

Погледнете што се било пронајдено кај овие нарко босови.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi