Што се несмеете да правите на плажа :) Е како да не!

25 јули, 20110
zabraninaplaza

Мислевте дека на плажа ќе се однесувате како што сакате? И дека смеете да дојдете облечени како што сакате? Е, неможете! Ќе се придржувате на знаците и правилата напишани на секоја плажа!

Погледнете ги некои од најбизарните знаци на плажите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit