Што вкусно ќе јадеме денес???

1 ноември, 20110
creative_sandwiches_03

Што велите за еден сендвич во форма на рубикова коцка, полн со пршута, кашкавал, чајна и што уште не? А сепак еден хамбургер во форма на патика? Се надеваме дека се вкусни како што изгледаат.. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş