Си го убила поранешниот сопруг со путер

7 февруари, 20110
buttered-contemporary-shaped-butter-1499-1383_zoom

Премногу масната храна е лоша за нашето здравје. Па и полицијата од Социлија го потврди истото. Во средата почина еден маж, како резултат на земање на поголема количина на путер. Имено, неговата поранешна сопруга заедно со нејзиното сегашно момче, го убила со давање на голема количина на путер. Мажот дошол во куќата во која порано тие заедно живееле, во пијана состојба, незнаејќи што го чека таму. Жената и нејзиното сегашно момче го оствариле планот да го убијат, при што во полицијата изјавиле дека тој едноставно паднал и починал на лице место. Но, при обдукција на телото освен поголема количина на алкохол, во грлото на мажот биле откриени и големи количина на путер, која била причина за неговата смрт.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi