Скарлет Јохансон голите фотографии ги испраќала до екс сопругот!! Нека пушти и до мене некоја:)))

2 ноември, 20110
Scarlett-Johansson

По долг период молк, Скарлет Јохансон конечно проговори за нејзините голи фотографии кои неодамна се појавија на интернет. Познатата актерката во интервјуто за Vanity Fair, изјавила дека тие фотографии кои ги сликала со мобилен телефон ги испраќала до нејзиниот поранешен сопруг Рајан Рејнолдс. Скарлет изјавила дека не и било незгодно што се сликала, бидејќи точно знаела од кој агол најдобро изгледа.” Во едната слика е топлес, а во другата е сосема гола.
“Јас ги испратив до мојот поранешен сопруг. Не гледам ништо лошо во тоа. Јас не испратив порно филм, иако и тоа не е лоша идеја, изјавил Скарлет, која од Рајан се развела во декември минатата година. Да потсетиме дека Фотографиите биле украдени од страна на хакер, а Скарлет поради кражбата повикала и ФБИ. Тие го пронашле хакерот кој има украдено слики на повеќе од 50 лица, вклучувајќи Кристина Агилера, Мила Кунис и други.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi